Новини

Коробка Бермана – виріб з термостійкої пластмаси

Сферою діяльності ТзОВ Аура є виробництво пластмасових виробів різного призначення. У тому числі та монтажних коробок (коробок Бермана) діаметром 60-мм, 64-мм, 65-мм і 70-мм для різних типів поверхонь і способів установки.

Коробка Бермана – це виріб, виготовлений з високоякісної термостійкої та низько пористої пластмаси. Подібне пристосування захищає електричні кабелі від прямого попадання води та пилу, запобігає контакт електрики з поверхнею підлоги, стелі або стіни.

Більш популярна назва цього пристосування – монтажна коробка. Залежно від випадку застосування розрізняють різні типи цього електротехнічного аксесуара:

  • Коробки розгалужувальні
  • Коробки інсталяційні
  • Для зовнішньої установки
  • Для прихованої установки

 

При виборі монтажної коробки варто врахувати природу поверхні кріплення і спосіб введення кабелів. Для різних матеріалів розроблені установчі коробки спеціально під гіпс, гіпсокартон, бетон або цеглу. Способи введення теж можуть відрізнятися в залежності від подальшого проведення кабелю: бічне або нижнє введення.

Оскільки немає єдиного стандарту виробництва електричних кабелів, розроблені коробки з урахуванням діаметра кабелю. Тому перед вибором монтажної коробки потрібно перевірити окружність використаного вами кабелю.

Найважливішою особливістю будь-якої монтажної коробки є її IPR-індекс і відповідність міжнародним стандартам. IPR-індекс – це показник ступеня захисту від проникнення сторонніх предметів, попадання води або пилу всередину коробки.

Крім цього він є гарантією безпеки використання коробки та електричних кабелів людиною. Якщо ви виберете коробку затверджену сертифікатами типу IEC 60529, DIN 40050 або ГОСТ 14254-96, то таким чином ви забезпечите максимальний захист для себе і навколишнього простору.