Новини

Акрилові рамки для магнітів

Акрилові рамки для магнітів

Найпоширеніший і простий вид сувенірів – це акрилові магнітики на холодильник. Їх часто використовують як рекламний інструмент або сувенір. Давайте ближче розглянемо властивості та особливості акрилової пластмаси в цій статті.

Що таке акрил?

Друга назва акрилового пластика в побуті – органічне скло; на мові хіміків або технологів – поліметилметакрилат. Основною складовою даного матеріалу є термопластична смола. Залежно від цілей використання акрилу, в ньому можуть, знаходиться домішки допоміжних речовин, які наділяють оргскло додатковими властивостями: ударостійкість, шумоізоляція, прозорість, УФ-захист, теплостійкість і т.д.

Залежно від способу виробництва розрізняють 2 типи акрилу:

  •  Екструзійне оргскло – виготовляється методом безперервного видавлювання поліметилметакрилата через прес із застосуванням охолоджувальних та різальних приладів, які задають початкову форму пластика.
  •  Лите оргскло – мономер метилметакрилата заливають в порожнину між двома листами плоского скла, після чого його полімеризують до отримання твердої маси.

Кожен спосіб виробництва наділяє оргскло специфічними особливостями: розмір і товщина акрилового листа, його фізико-хімічні властивості.

Переваги використання акрилу у виробництві рекламно-сувенірної продукції

В першу чергу варто відзначити високий ступінь прозорості акрилу, використаного на виробництві ТзОВ “Аура”, яка нічим не поступається звичайному склу. Якщо неорганічне скло б’ється, і тому вимагає обережного поводження, то оргскло володіє підвищеною стійкістю до ударів і відрізняється малою вагою.

У порівнянні з іншими типами пластика акрил екологічно чистий і при горінні не виділяє отруйні речовини. Витрати виробничих ресурсів при виготовленні продукції з акрилу мінімальні, оскільки механічна обробка відбувається швидко і легко.

Акрилові заготовки під магніти ТзОВ “Аура” являють собою:

  • Пластиковий корпус (задня кришка) до якого кріпиться магніт.
  • Поліграфічна частина (фото, зображення, листівка з текстом), яку розміщують всередині акрилової коробки.
  • Прозора кришка, що закриває коробку.

Ми ТзОВ “Аура” виготовляємо за найкоротші терміни заготовки до сувенірного магніту з прозорого високоякісного акрилу. Акрилові рамки для магнітів представлені у нас в широкому асортименті.

Ви зможете підібрати рамку під будь-яку потребу – просто виберіть потрібну фотографію або рекламне зображення і ви отримаєте неповторний сувенір, який стане чудовим подарунком для ваших близьких або клієнтів.