Новини

пластмассовая тара

Пластмасова тара

Головний профіль діяльності нашої компанії – це виготовлення пластмасових виробів різного призначення. У нашому каталозі ви можете побачити рекламно-сувенірні, будівельні, електротехнічні, побутові аксесуари.

Тепер ми готові відкрити новий розділ разом з вами, шановні клієнти. Завдяки сучасним прес-формам, ТзОВ “Аура” реалізували можливість виготовлення пластикового посуду на замовлення. Ви самі можете вибрати розмір, колір, форму, а виготовлення ми візьмемо на себе.

Давайте разом розглянемо особливості та типи посуду виготовленого з пластику.

Одноразова пластмасова тара

З моменту своєї появи стала дуже зручним і актуальним посудом завдяки своїй легкості та простоті використання. З назви “одноразова” виходить важливе правило її експлуатації – ні в якому разі не користуватися одноразовим посудом тривалий час, оскільки матеріали, з яких він виготовлений ​​з часом виділяють речовини, які шкодять організму.

Багаторазова пластмасова тара

З кожним днем ​​витісняє свою попередницю – одноразовий посуд, завдяки своїй практичності та цілковитій безпечності. Якщо ви бачите на контейнері напис “No Frost”, то спокійно можете в ньому зберігати продукти в холодильнику тривалий час.

Написи “Thermoplast” або “Duroplast” показують матеріали, з яких виготовлений посуд: Термопласти та Дуропласти не піддаються впливу високих температур, і ви можете в них розігрівати їжу в мікрохвильовій печі. При розігріві продуктів цих типів пластика не вплинуть на смакові та поживні властивості їжі.

Крім цих розпізнавальних знаків потрібно звернути увагу на технічне маркування пластмаси, яке вказане на виробі у вигляді латинської абревіатури:

  • PP – виріб з пропілену. Пропілен відмінно переносить нагрівання, підходить для розігрівання і зберігання їжі, але не алкоголю.
  • PS – виріб з полістиролу. Він придатний для тривалого зберігання холодних продуктів. Також як і пропілен не підходить для алкоголю.
  • PET – виріб з поліетилентерефталату. Він підходить для зберігання холодної їжі, напоїв, різних сипучих продуктів.

Пластикова тара від ТзОВ “Аура”:

  • Відрізняється стійкістю до температурного впливу великого діапазону.
  • Не токсична.
  • Міцна.
  • Довговічна.

Ви можете надати готові ескізи, за якими ми виготовимо ваше замовлення, або ми разом з висококваліфікованими дизайнерами та технологами розробимо їх за вашим дорученням. У кожному разі ви отримаєте розгорнуту консультацію на початку нашої співпраці та продукт високої якості в кінцевому результаті.

Замовити пластикову тару у нас дуже просто. У розділі “Контакти” вказані всі необхідні номери та адреси для зв’язку з нами.