Новини

пластмассовая тара

ТОП 3 популярних товара

21-ше століття – це епоха пластику, без якого важко уявити сучасну промисловість та наш з вами щоденний побут. Ми, AURA-Ltd, протягом 12-ти років забезпечуємо український ринок потрібними пластмасовими виробами побутового, технічного та будівельного призначення.

Варто помітити, що до нас ви можете звернутися з індивідуальним замовленням, навіть якщо не бачите потрібного виробу на сайті. Завдяки вам, дорогі друзі, ми, систематично розширюємо список пропонованої продукції, заповнюючи вітчизняний ринок якісними товарами.

Сьогодні ми вирішили провести аналіз найпопулярнішою продукції серед наших покупців та постійних замовників, до списку яких радимо приєднатися і вам.

ТОП-3 товарів від ТзОВ “Аура”:

  1. Акрилові магніти.

Акриловий магніт являє собою прозору рамку з органічного скла з прикріпленим до задньої кришки магнітом. Практичність та низька вартість зробили магнітики на холодильник найпопулярнішими сувенірами. Практично в кожному будинку холодильник прикрашають кілька магнітів, привезених з відпустки або подарованих під час рекламної акції популярної компанії.

Магніт з вашим улюбленим фото – це цікавий подарунок друзям та близьким, а також оригінальний спосіб запам’ятати відмінну подорож, свято або пам’ятну подію (весілля, день народження і т.п.). Для того щоб самостійно зробити унікальний магніт вам досить роздрукувати фото або листівку потрібного розміру, замовити кілька акрилових рамок у нас та вставити зображення в рамку-коробочку.

Розглянути цікаві форми та оптимальні розміри для такого подарунка ви можете в нашому каталозі:

http://aura.loc/reklamno-suvenirna-produktsiya/

  1. Жилка для тримера.

CIMG0100
Сьогодні не часто можна зустріти садівника або косаря зі звичайною косою в руках, адже їй на заміну прийшла коса моторна – тример. Саме його найчастіше обирають для покосу садової трави або стрижки міського газону. Якщо ви вже користувалися тримерами, то знаєте, що роль ріжучого леза в ньому виконує поліамідна жилка, що здатна справитись з найскладнішими заростями та сухостоєм. Найважливішою перевагою тримера є висока швидкість та відмінна якість роботи, крім цього вам не потрібно постійно підточувати його ріжучий елемент як в косі – достатньо замінити жилку.

Зверніть увагу на те, що жилка не універсальна деталь – її потрібно підбирати під певну модель тримера. Для того щоб не помилитися з вибором жилки вам варто ознайомитися з рекомендаціями, описаними в інструкції від нього та вибрати відповідний моток в нашому каталозі.

Придбати можна тут : http://aura.loc/ru/product-type/zhylka-do-trymera/

 

  1. Пластмасова тара.

На головну категорія інша продукція1
Жоден пікнік не обходиться без пластикового посуду – зручного, легкого, одноразового. Вам не потрібно його мити та шукати додаткове місце для тривалого зберігання. Попит на пластиковий посуд створив окремий його тип – тара багаторазового використання. У невеликих легких контейнерах зручно носити офісні та шкільні обіди, що дарує нам можливість харчуватися свіжою корисною їжею, навіть якщо ви перебуваєте далеко від домівки.

Аналізуючи різні потреби наших клієнтів, ми вирішили створити окрему послугу – виготовлення пластикової тари на замовлення. Ми враховуємо всі побажання замовника та виготовляємо те, що потрібно саме вам. Більш детальну інформацію про нашу пластикову тару ви можете отримати за цим посиланням:

http://aura.loc/plastmasova-tara/

Крім названої вище продукції ви можете замовити у нас різноманітні будівельні та електротехнічні аксесуари з пластику. ТзОВ “Аура” працюємо по всій Україні, пропонуючи своїм клієнтам краще співвідношення ціна/якість, зручну доставку та високопрофесійні консультації дизайнерів і техніків.