79495, м. Винники, вул.І.Франка 40

+38(032)296-30-33; +38(067)191-69-99-Відділ збуту

+38(096)423-27-73-Керівник відділу маркетинга

(+38)0676748584-Відділ продажу рекламно-сувенірної продукції (Володимир)

(032)296-18-05 - Бухгалтерiя

Новини

CIMG0199

Жилка для тримера – критерії вибору

Якщо ви щасливий володар саду або присадибної ділянки, то точно знайомі з таким садовим обладнанням як тример. Садовий тример є найкращим захисником порядку і чистоти вашого газону. Але для того, щоб подібне обладнання служило вам довго та ефективно важливо звернути увагу на жилку для тримера, яка виконує в ньому роль різального механізму. У цій статті ми з вами розглянемо особливості вибору жилки різної конфігурації та діаметра.

Товщина жилки для тримера

Діаметр жилки – це перший пункт, на який потрібно звернути увагу перед покупкою. Жилка повинна відповідати потужності двигуна – занадто товста жилка може нашкодити його роботі, а надто тонка просто не впорається з поставленим завданням. Чим могутніший тример, тим товстішою повинна бути жилка. Потужні рятувальники від складних бур’янів вимагають більшого діаметра різальної поверхні, а тримери, що працюють на жилці малих діаметрів, добре справляються з регулярною стрижкою газону. Щоб не помилитися з товщиною жилки радимо ознайомитися з рекомендаціями, описаними в інструкції до вашого тримера.

У нашому асортименті ви знайдете жилку товщиною від 1,6 мм до 3,3 мм.

Типи конфігурації жилки для тримера

Вибір типу конфігурації жилки залежить від моделі та потужності тримера, а також від складності поставленого завдання. З підстриганням газону прекрасно впорається жилка з круглої конфігурації, а якщо ви збираєтеся боротися з сухостоєм та великими бур’янами, то краще вибрати фігурну жилку: п’ятигранну або квадратну. При цьому сучасні виробники круглих жилок змогли вдосконалити продуктивні здібності свого продукту, тому кругла волосінь великого діаметру так само здатна працювати, нарівні з фігурними типами, тільки шуму від неї буде більше.

Довжина жилки для тримера

Довжина жилки залежить виключно від стандартів упакування її виробника. Якщо ви користуєтеся тримерами часто, то доцільно буде купувати волосінь оптом.

Ми, ТзОВ Аура, пропонуємо котушки довжиною від 15-ти до 450-ти метрів.

Матеріал жилки для тримера

На сучасному ринку садового інвентарю найбільшою популярністю користується жилка з нейлону. Вона відмінно справляється з навантаженнями різного ступеня, добре витримує перепади температур і здатна зберігати експлуатаційні якості тривалий час. Навіть якщо у вас залишився моток жилки з минулого сезону, то ви можете продовжувати використовувати його через рік.