Новини

Стаканчики декоративні під свічки

Стаканчики декоративні під свічки, або іншими словами підсвічники використовуються для зберігання і безпосереднього використання в них свічок як ритуального, так і декоративного призначення.

Головне на що варто звернути увагу при виборі подібного аксесуара – це матеріал, з якого виготовлений такий стаканчик. Найнадійніші декоративні підсвічники виробляють із пластику або скла. Давайте розглянемо їх більш детально.

  • Скляні стаканчики – часто використовують саме як прикрасу, оскільки скло виглядає більш презентабельно і витончено. Але скло може розбитися, пошкодивши свічку. Крім цього при необережному поводженні, осколками скла можна порізатися, тому в будинку, де живуть діти або тварини такі підсвічники краще ставити в важко доступних місцях, через що втрачається весь сенс даної прикраси.
  • Пластикові стаканчики – багатофункціональні та більш зручні в порівнянні зі скляними аналогами. Вони легкі та безпечні. При виборі пластмасового підсвічника обов’язково потрібно звернути увагу на якість пластмаси, з якої він виготовлений. Пластик повинен бути термостійким, щоб під час горіння свічка його не пошкодила або не розплавила. Для підвищення декоративного ефекту радимо вибирати підсвічники з прозорого не мутного пластика. Для підкреслення дизайну приміщення можна використовувати різнокольорові напівпрозорі стаканчики, при горінні в яких звичайна свічка заграє новими кольорами.

ТзОВ “Аура” робимо вироби з пластмаси різного призначення, в тому числі пластикові підсвічники.

Відмінність нашої продукції від загального ринку:

  • Використання високоякісної термостійкої пластмаси. Пластмасові стаканчики “Аура» не розплавляться навіть при тривалому нагріванні.
  • Безпечна для навколишнього середовища. Пластик від “Аура” екологічно чистий і нешкідливий.
  • Презентабельний зовнішній вигляд. Акуратний дизайн і широкий вибір колірної гами наших підсвічників зможе задовольнити естетичні запити найвимогливіших клієнтів.