Без категорії

ШТУЧНИЙ РОТАНГ КАПУЧИНО 17ММ ГРАФІТ

Плоский, січення у вигляді смужок > 17 х 1,9 мм +-0,2 мм.Виготовлені меблі з штучного ротангу відрізняються великою міцністю і стійкістю до атмосферних впливів, не вигорає. Кольори-в асортименті, підбираєм під клієнта. ... Read more»

ШТУЧНИЙ РОТАНГ сірий “СМУЖКА”

Плоский, січення у вигляді смужок > 8 х 1.4 мм 10х2,0мм +-0,2 мм.Виготовлені меблі з штучного ротангу відрізняються великою міцністю і стійкістю до атмосферних впливів, не вигорає. Кольори-в асортименті, підбираєм під ... Read more»

пластмассовая тара

ТОП 3 популярних товара

21-ше століття – це епоха пластику, без якого важко уявити сучасну промисловість та наш з вами щоденний побут. Ми, AURA-Ltd, протягом 12-ти років забезпечуємо український ринок потрібними пластмасовими виробами побутового, ... Read more»

Жилка для тримера – критерії вибору

Якщо ви щасливий володар саду або присадибної ділянки, то точно знайомі з таким садовим обладнанням як тример. Садовий тример є найкращим захисником порядку і чистоти вашого газону. Але для того, ... Read more»

Система маркування пластмасових виробів

Світ пластмаси великий і різноманітний, тому дуже важливо знати, для чого призначений той чи інший вид пластику. Виробники пластмасових виробів піклуються про маркування пластика і на кожному продукті залишають спеціальні ... Read more»

Способы формирования пластмассовых изделий

Способи формування пластмасових виробів

У даній статті ми поділимося з вами, шановні друзі, тонкощами виробництва пластикової продукції. Не дивлячись на складну специфікацію способів виготовлення пластмасових виробів, ми розглянемо найпоширеніші методи. Основний принцип – це ... Read more»

Стаканчики декоративні під свічки

Стаканчики декоративні під свічки, або іншими словами підсвічники використовуються для зберігання і безпосереднього використання в них свічок як ритуального, так і декоративного призначення. Головне на що варто звернути увагу при ... Read more»